Prohlášení o nakládání s osobními údaji

Uživatel projevil souhlas zaškrtnutím políčka před odesláním formuláře, kde byl jednoznačně informován o možnosti projevení souhlasu se zpracováním osobních údajů a také odkázán na tento dokument a vyzván k jeho přečtení.

 

Majitelka webu Mgr. Libuše Petrovic, Ecksteinova 773/1, 253 03 Chýně, IČ 05080967, prohlašuje, že na základě projeveného souhlasu uživatele webu zpracovává následující osobní údaje:

  • Jméno a příjmení
  • E-mailovou adresu
  • Telefonní číslo
  • IP adresu

 

Za účelem shromažďování údajů o potenciálních klientech, jejich oslovení a za účelem marketingového či obchodního sdělení.

Na dobu:

  • Po dobu, která je nezbytně nutná pro naplnění účelu jejich zpracování.

 

K výše uvedeným údajům bude mít přístup správce a zpracovatel webu, z výše uvedených důvodů a na výše uvedenou dobu:

  • Správce a zpracovatel: Mgr. Libuše Petrovic, Ecksteinova 773/1, 253 03 Chýně

 

Přístup k datům, výmaz, zapomenutí, nebo úpravu dat a rozsahu souhlasu je uživateli umožněn na základě žádosti zaslané na email majitele webu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výpis dat, které jsou o uživateli shromažďovány mu bude zaslán na emailovou adresu, kterou správce eviduje. Osobní údaje z tohoto webu budou uchovávány v jeho databázi, která je přístupná pouze přes zabezpečený protokol HTTPS se zabezpečeným certifikátem majiteli webu a jím pověřeným osobám. Cookies s osobními údaji uživatelů se na tomto webu neukládají.